062 650 152 | Real House d.o.o. Licencirani posrednik za promet i zakup nepokretnosti reg. br. 177 | [email protected]

PV 1326

Prodaja Cena: od 167000€
Vrsta nekretnine
Struktura
tri sobe
Površina
120 m2
Plac
2489 m2
Infrastruktura
trofazna struja, tehnička voda
Vlasništvo
1/1
Lokacija
Spratnost
Po+PR+Pot
Nema dodatnih informacija
Nema dodatnih informacija

Dodatne informacije

  • pogled
  • privatnost
  • priroda

Pogled na Dunav koji niko nikada neće zakloniti

Ako Vam kažemo da postoje mesta na Fruškoj gori gde imate pogled na Dunav, ali da veoma mali broj njih ima ono što je danas možda i važnije od samog pogleda — sigurnost da Vam ga niko nikada neće zakloniti — sigurni smo da ćete ovaj tekst pročitati do kraja. Upravo je to ono što ovu nekretninu   čini ozbiljno posebnom.

📍 Čortanovci / Sremski Karlovci

📐 Plac 2.489 m² + kuća 58 m²  u osnovi na tri etaže

👁️ Otvoreni pogled na Dunav — bez moguće gradnje ispred

 

Mikrolokacija koja se ne može ponoviti

Nije ovde glavna priča ni sama vikendica, ni kvadratura, ni čak sam Dunav. Glavna priča je mikrolokacija a reč je o specifičnom uzvišenju, okruženom šumom koja ovde nije samo lepo zelenilo nego prirodna barijera između Vas i ostatka sveta. Ispred placa nema gradnje, nema placeva koji čekaju investitore, nema mogućnosti da jednog jutra otvorite terasu i shvatite da Vam neko zida ispred pogleda koji ste platili.

Nagib terena i konfiguracija šume fizički onemogućavaju bilo kakvu gradnju ispred Vas. Ovde je priroda izdefinisala granice.

Šta se zapravo kupuje ovde

Ovde se kupuje upravo ono što danas skoro više ne može da se kupi — privatnost, otvoren pogled na Dunav i osećaj da ste sami u prirodi.

Dva benefita koja ovu nekretninu čine ozbiljno posebnom:

  • Mikrolokacija koju je praktično nemoguće ponoviti — prirodna konfiguracija terena, šuma i otvoreni pogled prema Dunavu
  • Plac od 2.489 m² koji pruža pravi osećaj izolacije, mira i prostora bez komšija koji gledaju u Vaše dvorište

Ono što kamera ne može da snimi

Zbog pozicije placa i otvorenosti prema Dunavu, ovde gotovo stalno postoji blago strujanje vazduha. Čak i usred leta — prijatno je sedeti napolju. Nema sparine, nema težine, nema osećaja da morate da pobegnete unutra.

I još jedna stvar: zbog konstantnog vetrića, komaraca praktično nema. To su detalji koje ljudi zapamte posle prvog dolaska — i zbog kojih se vraćaju.

Lokacija i pristup

Nekretnina se nalazi u Sremskim Karlovcima, na potezu Veliki Matej, ulica Dolina sunca — teritorijalno Čortanovci. Do kuće se dolazi dobrim tucanikom, oko 500 metara od glavnog asfaltnog puta, taman toliko da ovde nema prolaznika, buke i osećaja da ste nekome usput.

Od Novog Sada — oko 30 minuta. Od Beograda — oko sat vremena.

Kuća koja služi lokaciji

Prodaje se plac površine 2.489 m² sa kućom od 58 m² raspoređenom na tri nivoa.

Ali iskreno — ovde se mnogo više kupuje način života nego sama nekretnina, ovde se kupuje mesto za druženje, za okupljanje, mesto gde nema mesta stresu.

Suteren — garaža za automobil i dodatni prostor: radionica, ostava, sve ono za šta u gradskom stanu nikada nema mesta.

Prizemlje — dnevna soba, kuhinja, kupatilo i izlaz na terasu koja potpuno menja doživljaj cele nekretnine, ali ni to nije najbolji deo priče.

Sprat — dve spavaće sobe, kupatilo i terasa od 15 m² obložena sibirskim hrastom, sa koje “puca” pogled na Dunav, Novi Sad i celu okolinu. Ovo je mesto sa koga će Vas ujutru obasjati sunce, pogled i tišina, odakle pratite najlepše zalaske sunca, gledate dunavske lađe i udišete sto procentni kiseonik.

Vikendica ima trofaznu struju i cisternu za vodu od 8 kubika — što znači normalno funkcionisanje i duže boravke tokom cele godine.

Svakako niste došli ovde da plaćate komunalne račune već da se sjedinite sa prirodom.

Sam plac je osunčan, otvoren i dovoljno velik za bazen, letnjikovac, voćnjak ili jednostavno luksuz koji danas postaje skuplji od kvadrata — prostor oko sebe.

Na placu je tri reda vinograda koji podsećaju da ste na Fruškoj gori u Sremu.

Za koga je ovo, a za koga nije

Ovo nije nekretnina za svakoga da se odmah razumemo.

Ako tražite standardnu vikendicu gde je sve već poznato, gde  vam komšija vidi svakog gosta koji dože i gde se prostor deli s drugima, gde tražite neke gradske uslove boravka — ovo verovatno nije Vaša priča.

Ali ako tražite jedno mesto koje neće izgubiti vrednost, privatnost i pogled koji ste platili, ako tražite mesto gde će vaša deca biti konektovana sa prirodom, mesto gde ćete praviti nezaaboravna druženja i mesto gde ćete pronaći sebe posle naporne radne nedelja — onda već znate odgovor.

Šuma ispred prirodno zatvara prostor i čuva privatnost. Nagib terena onemogućava bilo kakvu gradnju ispred Vas. Mikrolokacija garantuje da se ono što danas vidite — neće menjati.

Nema “možda”. Nema “u budućnosti”. Ovo je jedna od onih retkih tačaka gde je pogled i ambijent trajno Vaš.

Zakazivanje gledanja

Nemojte nas zvati da pitate šta je zadnja cena, cenu ovde neće opravdati kvadrati, jer kad otvorite sobu i stanete na terasu biće vam jasno o čemu vam govorimo.

Real House vodi prodaju ove nekretnine ekskluzivno. Za sve informacije i dogovor oko gledanja, kontaktirajte direktno:

📞 Sanja — 063 309 197 📞 Vladimir — 062 650 152

Kontakt

    Vladimir Rafajlović

    agent pic

    Kontaktirajte nas:

    Ključne reči:
    '; wpvViewHead.appendChild(wpvViewExtraCss);